O mnie

KILKA SŁÓW WSTĘPU O MNIE

Jestem sportowcem,trenerem. Osobą żyjącą sportem i każdą aktywnością fizyczną. Kocham trenować ,zgłębiać wiedzę na temat treningu.Fascynuje mnie sport. Dlaczego?Ponieważ tylko systematyczny trening jest drogą do celu które sobie wyznaczamy . W aktywności fizycznej nie ma dróg na skróty.Nie oszukujmy się …nie przebiegniesz maratonu nie przygotowując się do niego.Nie schudniesz bez odpowiednio dobranych środków treningowych  i diety.Tylko zaplanowany trening jest w stanie  doprowadzić Cię do Twojego sukcesu. Na co dzień jestem trenerem współpracującym i prowadzącym treningi  z jedną z największych grup triathlonowych w Polsce. Prowadzę treningi pływackie w grupach i indywidualne. Mam przyjemność prowadzenia treningów biegowych oraz kilka razy w roku przygotowywać kondycyjnie amatorów na obozach sportowych .Mam to szczęście połączenia swojej pasji z pracą zawodową. Fascynacja aktywnością fizyczną i sportem  mam wrodzoną,gdyż od kiedy sięgam pamięcią sport mi towarzyszył na co dzień od najmłodszych lat. Zaczynając od zajęć  szkolnych i dodatkowych po lekcjach. Śmiem stwierdzić ,że na dzisiejsze czasy pewnie  by mnie posądzono o chorobę ADHD.Kiedyś to było głód aktywności i ruchu.

Od kilku lat skupiam się jednak na prowadzeniu i przygotowywaniu amatorów do startów w zawodach triathlonowyc jak i biegowych. Dużą satysfakcję daje mi możliwość prowadzenia osób ,które realizują swoje marzenia startując w zawodach na różnych dystansach , łamiąc swoje życiówki a także stając na podium w swoich kategoriach wiekowych. Mojemu doświadczeniu i wiedzy zaufały również osoby które możemy na co dzień zobaczyć  na szklanym ekranie.

Doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole i studia pedagogiczne sprawiły, że posiadam umiejętność prowadzenia zajęć na różnym poziomie zaawansowania.Najważniejsze jest metodyczny i jasny oraz zrozumiały przekaz zadań a także nadanie współpracy świadomości jaką powinien mieć amator i motywację ,która jest bodźcem do systematycznego treningu.

DLACZEGO WŁAŚNIE JA?

Bo wiem czym jest ciężki trening.Sama trenując dyscyplinę dla ludzi z „żelaza” wiem ile czasu wysiłku i poświęcenia wymaga od nas samych aby osiągnąć swój cel. Trenuję triatlon- dyscyplinę olimpijską. Dyscyplinę która łączy ze sobą trzy dyscypliny sportowe: pływanie,jazdę na rowerze i bieganie. Ścigam się  na długich dystansach od 2011 roku . W tym roku udało mi się przygotować i ukończyć ekstremalną formę triathlonu jakim jest Ironman. Czyli przepłynęłam 3,8 km w jeziorze , następnie przejechałam na rowerze 180 km i na koniec przebiegłam 42 km. Dzięki zaplanowanym treningom jakie wprowadzam we własny roczny plan systematycznie poprawiam swoje wyniki i osiągnięcia na krajowym „podwórku”.

_SZA5518

Wykształcenie i kursy:

 

– Absolwentka AWF w Poznaniu specjalność nauczycielska

– Instruktor  nauki pływania

– Instruktor kulturystyki

Doświadczenie zawodowe:

 

– kilkuletni staż pracy w nauczaniu dzieci i młodzieży na każdym szczeblu edukacji

– kilkuletni staż w nauczaniu  pływania

– od 2010 trener personalny

– trener biegaczy amatorów

– trener triathlonu amatorów

 

 

 

 

Dodaj komentarz